Dolar : Alış : 6.9334 / Satış : 6.9459
Euro : Alış : 8.1676 / Satış : 8.1823
HAVA DURUMU
hava durumu

istanbul30°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 22 Kategoride 362 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Furkan Suresi 56. Ayet Kürtçe Kuran Meali

29 Mayıs 2018 - 332 views kez okunmuş
Ana Sayfa » İSLAM»Furkan Suresi 56. Ayet Kürtçe Kuran Meali
Furkan Suresi 56. Ayet Kürtçe Kuran Meali

Kürtçe kuranı kerim mealleri konumuzda bugün Furkan Suresi 56. Ayet Kürtçe Kuran Meali ve Çevirisi | Qurana Pîroz başlığını inceleyeceğiz. Kürtçe hadisler ışığında ele aldığımız islami kürtçe sohbetlerimizin ana konularından biri olan Kürtçe ayetler ile islami bilginizi pekiştirmek için elimizden geldiğince çeşitli kaynaklardan istifade ederek faydalı içerikler üretmeye çalışıyoruz.

İslami kürtçe sohbetler dinlemek isteyen kişilerin sitemizden istifade etmelerini sağlamak için gün geçtikçe faydalı yeni içerikler üretmeye çalışıyoruz. Kürtçe kuran ayetleri alanındaki paylaşımlarımızda bugün Furkan suresinin 56. Ayetini sizlerle paylaşacağız.

Kur’an-ı Kerim Kürtçe Meali Oku
Furkan Suresi 56. Ayet Kürtçe Kuran Meali ve Çevirisi | Qurana Pîroz başlıklı makalemizin sonunda furkan suresinin ayetlerini paylaşarak kürtçe kuranı kerim mealleri alanında tüm ayetleri zamanla sitemizde yayınlamayı düşünüyoruz.

Kürtçe kuranı kerim oku alanında yapacağımız bu çalışmalar ile sizlerin de bu ayetleri ana dilinizden okuyup çevrenizdeki akraba veya tanıdıklarınıza anlatabilirsiniz. Bilindiği üzere kürtlerde özellikle yaşlı kesimde okuma yazma oranı az olduğu için bu konularda biraz zayıf durumdadırlar. Bu nedenle bu ayetleri okuyup okuma yazma bilmeyen akrabalarınıza aktarabilirsiniz.

Furkan Suresi 56. Ayet Kürtçe Kuran Meali ve Çevirisi;
(Mihemed)Me hey tu(tenê ji bo) mizgînan û hişyarvan(li bal kesan da) şandiye.

Furkan Suresi 56. Ayet Türkçe Kuran Meali ve Çevirisi;
(Muhammed) Biz seni sadece bir müjdeci ve uyarıcı olarak gönderdik.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika